Drupal Travel (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: By
id: oleh

en: Comments
id: Komentar

en: Tags
id: Tag

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Content Bottom
id: Konten bawah
