Drupal Travel (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Footer
ja: フッター

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Sidebar
ja: サイドバー
