Drupal Travel (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: By
kk: Жазған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
