Drupal Travel (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: By
ku: لەلایەن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
