Drupal Travel (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: By
oc: Per

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Sidebar
oc: Barra laterala
