Drupal Travel (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: By
ro: De

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală
