Drupal Travel (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Footer
ru: Подвал

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: Sidebar
ru: Боковая панель
