Drupal Travel (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: By
sk: Od

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Footer
sk: Päta

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Sidebar
sk: Bočný panel
