Drupal Travel (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: By
uk: Автор:

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Sidebar
uk: Панель

en: Travel
uk: Подорожі
