Drupal Travel (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: By
af: Deur

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf
