Drupal Travel (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: By
el: Από

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη
