Drupal Travel (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: By
eo: De

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Footer
eo: Piedlinio
