Drupal Travel (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: By
fr: Par

en: Comments
fr: Commentaires

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: Sidebar
fr: Barre latérale
