Drupal Travel (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: By
he: על ידי

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Sidebar
he: עמודת צד
