Drupal Travel (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: By
hr: Od

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Footer
hr: Podnožje

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno
