Drupal Travel (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: By
kn: ಇಂದ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Travel
kn: ಪ್ರಯಾಣ
