Drupal Travel (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Footer
lv: Kājene

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Sidebar
lv: Sānjosla
