Drupal Travel (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: By
nl: Door

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Footer
nl: Voet

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Travel
nl: Reizen
