Drupal Travel (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: By
pt: Por

en: Comments
pt: Comentários

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content Bottom
pt: Conteúdo Inferior

en: Sidebar
pt: Barra lateral
