Drupal Travel (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: By
sl: Objavil

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Footer
sl: Noga
