Drupal Travel (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Comments
vi: Bình luận

en: Tags
vi: Thẻ

en: Footer
vi: Phần chân

en: Travel
vi: Du lịch
