Drupal Travel (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: By
is: Eftir

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Footer
is: Fótur
