Drupal Travel (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: By
it: Da

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale
