Drupal Travel (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: By
pl: Przez

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: Sidebar
pl: Pasek boczny
