Drupal Travel (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا
