Drupal Travel (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: By
sv: Av

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Footer
sv: Sidfot

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Sidebar
sv: Sidospalt
