Drupal Travel (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: By
tr: tarafından

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu
