Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker
