Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ
