Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Year
ar: السنة
