Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu
