Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител
