Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Year
bn: বছর
