Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Year
bs: Godina
