Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Year
ca: Any

en: Start Date
ca: Data d'inici
