Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Year
cs: Rok

en: Start Date
cs: Datum začátku
