Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Year
cy: Blwyddyn
