Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Group
de: Gruppe

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: Year
de: Jahr

en: Start Date
de: Beginnt am

en: Nickname
de: Spitzname

en: Travel
de: Reise

en: Cancelled.
de: Abgebrochen

en: Miles
de: Meilen
