Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
