Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Year
el: Έτος

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης
