Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto
