Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Group
es: Grupo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Year
es: Año

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Model
es: Modelo

en: Miles
es: Millas
