Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Year
et: Aasta

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Model
et: Mudel
