Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea
