Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Year
fa: سال
