Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Year
fi: Vuosi

en: Start Date
fi: Alkamispäivä
