Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
