Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Eliminar

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Year
gl: Ano
