Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Group
hi: समूह

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: वर्णन

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता
