Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Year
hu: Év

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Model
hu: Modell
